| NumelePublicExistaInBazaDaDate a întrebat:

Salutare. Ce parere aveti de o studenta boboc in varsta de 23 de ani care se cazeaza impreuna cu restul studentilor de 18-19 ani? E ciudat sau e in regula? E vorba de caminele de la facultate de medicina unde vor fi cazati si studenti in varsta de 25.

Sunt intrebata cateodata daca sunt si majora, dar am 22 de ani. Anul viitor aplic la asistenta medicala si trebuie sa ma cazez la camin ca e ieftin.

Oricum voi face asta, dar vreau pareri

Răspuns Câştigător
| BlockBuster2013 a răspuns:

Daca toti sunteti la facultate, aveti multe lucruri in comun. Ce-i drept, la 18 ani nu gandesti aproximativ la fel ca la 22. Dar vei fi OK, nu-i problema.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La facultatea nu prea mai conteaza varsta. poti sa ai 18, poti sa ai 27 poti sa ai chiar si 35 sau 40 ani.

| NumelePublicExistaInBazaDaDate explică (pentru suntserios):

Asa este, la facultate nu conteaza. E vorba de camin happy

| claudiacerasela78 a răspuns:

E ok. nu esti singura