| Cami2003 a întrebat:

Salutare!
Cum îmi dau seama cat plătesc pentru fiecare GB de net utilizat pe un telefon cu abonament? La căminul studențesc unde stau eu nu avem internet și, momentan, folosesc datele mobile. Am abonament la Digi. O sa mă descurc așa până săptămâna viitoare, când o să primim niste oferte pentru abonamente la internet.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă - din greșeală - te-ai fi uitat la ce include abonamentul TĂU, ai fi văzut că ai net nelimitat?

| Cami2003 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc!
Nu eu mi-am făcut abonamentul, ci părinții mei. Era abonamentul tatălui meu pentru telefon, dar cum eu am plecat la facultate, am făcut schimb, ca sa nu mai cumpăr cartele prepay.