| RaresA a întrebat:

Dami un sfat, de vreo 2 luni incoace toti prietenii pe care i-am avut m-au parasit, acum in momentul de fata am ajuns sa nu mai vorbesc cu nimeni ( fete, baieti ), ce as-i putea face in aceasta privinta? De iesit ies pe "afara" dar acum nu mai am cu cine big grin

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

În situaţia asta sunt şi eu.O să îţi spun ceva. Dacă erau prietenii tăi şi te-au lăsat, înseamnă că nu meritau să stea lângă tine.E bine că s-a întâmplat aşa.Ai reuşit să vezi cui îi pasă de tine.Ce ai putea să faci? Prieteni noi.Dar să ştii că niciodată nu îţi sunt prieteni adevăraţi.Ce poţi să faci acum e să te implici în activităţi care îţi plac ţie, să treacă timpul mai uşor. Spre exemplu, ai putea să mergi la pescuit...E complicat cu oamenii, pentru că niciodată nu ştii ce gândesc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iesi si te bagi in seama cu cineva care e singur sau 2 persoane asa incepi sa ai relatii amicale.

| 22SWAG22 a răspuns:

Cumpara-ti o planta...

| RaresA explică (pentru 22SWAG22):

laughing pe aceasta parte siigur nu o sa merg

| alexutzabc a răspuns:

Pai inseamna k nu tiau fost prieteni