| Alex955 a întrebat:

Salutare, din curiozitate ce părere aveți despre compatibilitate dintre 2 zodii?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poate fi o compatibilitate extraordinară între două persoane și unul dintre cei doi sau chiar amândoi să își bată joc de asta. Succesul unei relații nu ține de compatibilitate, ci de angajamentul de a dori să îl iubești pe celălalt și să te lași iubit, așa cum sunteți amândoi, cu bube, cu imperfecțiuni, atâta timp cât vedeți relația de cuplu și viața în același mod. Cu toții suntem diferiți, nici măcar tu nu mai ești același cu cel de acum 5 minute, dar dacă există bun simț, comunicare și afecțiune și relația cu cea mai mică compatibilitate are șanse să se transforme măcar într-o poveste frumoasă pentru amândoi, dacă nu să ducă la întemeierea unei familii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Valoare zero barat.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred în zodii.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu exista asa ceva. Niste prostii superstitioase

| oglindasultanului a răspuns:

N-am avut ocazia sa fac exprimente din astea.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu prea cred eu in așa ceva. Unii se ghidează după ele și pierd șansa de a cunoaște pe cineva cu care poate chiar s-ar înțelege.

| superbombo69segzzz a răspuns:

Marimea zodicala a sufletului si a fizicului conteaza