| AlexisCishere a întrebat:

Salutare dragi utilizatori TPU:)
Am o problema legata de logarea pe facebook!
Nu mai pot intra pe facebook!
Cand incerc sa ma conectez imi afiseaza pagina cu Welcome...si apoi cand incerc sa ma loghez imi da urmatoarea eroare https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1
Mentionez ca am curatat registrii cu CcCleaner si am incercat sa ma loghez si de pe un alt browser,eroarea fiind aceeasi.
Browserul pe care-l folosesc la ora actuala este Firefox.
Nu am probleme legate de conexiunea la net,viteza etc!
Doar pe facebook nu ma pot loga!
Este prima oara cand intampin aceasta problema!
Cateva pareri,sugestii, mi-ar fi de mare ajutor!
Va multumesc:)!

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Te a blocat astia cumva? eu de exemplu acum nu mai pot trimite cereri de prietenie 30 de zile, e a 4 blocare. ia asteapta 3 zile si incerci iar, daca zici ca e prima data

| AlexisCishere explică (pentru clauss):

@clauss
Facebook nu da ban utilizatorilor din cate am inteles!
La inceput si eu am tins sa cred asta!
Iar faza cu 30 de zile si eu am patit-o big grin am trimis cateva request-uri la cateva persoane ce nu acceptau cereri de prieteni si asta a fost!happy
Dar de blocat stiu ca nu te blocheaza!
Si in plus chestia asta ar fi sa zicem.''posibila'' in cazul in care ar exista un ip static...(nu dispun de asa ceva)
Dar din cate am inteles si din informatiile pe care le-am cules faza cu ban-ul iese din calcul!
Iti multumesc mult pentru sugestie!happy