| anonim_4396 a întrebat:

In cazul in care sunteti amatori de poezie va invit pe canalul meu de Youtube sa imi ascultati/cititi creatiile. Daca va place lasati un like, daca nu va place lasati un dislike iar in cazul in care aveti o parere sau o sugestie lasati un comentariu.Multumesc! https://www.youtube.com/channel/UCCgQCIROxLRs15OhTE21sQw ?view_as=subscriber

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Fă ceva cu diacriticele ala, tu nu vezi cum se văd?

| siriusblack98 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mie trebuie sa-mi placa cum se vede, oamenilor le ramane de comentat doar tema si versurile poeziei.Mergi si lasa un dislike daca nu-ti place happy

| LoveSleep a răspuns (pentru siriusblack98):

Nu ție trebuie să-ți placă cum se vede, ci nouă, că e-aia le-ai pus pe Youtube.
Și ce anume îți place la 4 litere într-un cuvânt într-un fel și una în alt fel? E un fel de ////\///.

| siriusblack98 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu stau sa ma contrazic cu tine omule. Poeziile mele trebuie sa-mi placa intai mie, ca nu iti place tie ceva anume este fix problema ta.Esti singurul care se plange de cum sunt asezate literele deci parerea ta este egala cu zero.Le-am pus pe Youtube ca sa le aprecieze cine trebuie, de restul nu-mi pasa. Daca place la 1 singur om din 1000 eu sunt multumit.Ca nu place la unul din 100 este fix pistol cu apa.Pricepi?!

| gemeni6226 a răspuns:

Wow mi-a placut foarte mult mai ales poezia oameni si carusel.Deci la varsta asta ca vad pe Youtube cit esti de tinar sa intelegi viata asa in profunzime nu e un lucru putin. Felicitari!

| siriusblack98 a răspuns (pentru gemeni6226):

Va multumesc.Ma bucur ca v-a placut happy