| IonutSiAtat92 a întrebat:

Salutare.Intrebare pentru cei ce-l stiu pe Matt Stonie sau care a auzit de el, chiar este adevarat ceea ce face pe Youtube? Adica omul ala mananca la un loc cat 5 oamen flamanzi.Chiar poate sa incapa atata mancare in stomac? Eu daca mananc doua copanele de pui si o ciorba deja explodez.

2 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Nu stiu ce inseamna 5 oameni flamanzi, insa tipul ala a doborat recorduri mondiale, deci este ceva de capul lui. Caut-o pe Molly Schuyler, o gasesc a fi mult mai buna.

| UnDiavol a răspuns:

Îl știu Pe mat stone mânca ăla de rupe ma speriata o data a mâncat Nebunu laughing)) o Pița dinai gigantica plus mai mâncase niște chesti era carne și budincă a mai băgată și niște mc dupa aia m-a speriat ăla cât mânca

Eu cred ca are un stomac special altfel nu-mi explic cum poa sa mănânce atâta omul ăla