| Stefu1alex a întrebat:

Salutare la toata lumea.
Am avut de trimis recent un formular Pdf, mi s-a deschis in browser si l-am completat, apoi in sus dreapta am apasat pe "Submit Form", am apasat odata si nu s-a intamplat nimic, am apasat a doua oara tot nimic.
Trebuia sa se intample ceva sau odata ce ai dat click pe submit form s-a trimis dar nu se intampla nimic?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Depinde de cine și cum l-a făcut, dacă are sau nu confirmare

| Stefu1alex explică (pentru sierra1):

Teoretic, el nu a adaugat o confirmare dupa apasarea butonului de "submit form "?