| viata0delash a întrebat:

Salutare, mai sunt persoane care urasc sarbatorile de iarna, care nu le suporta. poate sunt egoist dar nu pot suporta cum toti se veselesc, se bucura, isi transmit cadouri unii altora si se aduna in grupuri, prieteni, iubiti etc.

17 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Eu nu pot sa spun că urăsc sărbătorile dar nici nu mă omor după ele. Totul este comercial, te aduni undeva cu restul membrilor familiei (pe care nu ii suporți) doar ca să mănânci și să auzi povesti sau chestii pe care le știi deja etc. Nu mai este nimic ce a fost odată.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai dreptate sys, eu nu le urasc, pur simplu vad ca e doar marketing nu e nimic religios in chestia asta

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pai daca n-ai rezervat si tu o cabana... Stam iar cu ai tai. Si acum te prefaci ca n-ai vrut...
phbbbbt!

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Mă duc să plâng acum, baby.

| LoveSleep a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Am rezervat eu una, vii? Suntem doar noi doi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu pot sa o las pe Golden.
Daca ne gaseste?

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

laughing pot să mă fac că nu vă găsesc, să știi!
Daca vrei o mica aventură, ai mână liberă whistling

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pari sa ai alte planuri waiting
Nu-mi da mana libera, ca nu stii ce-am sa fac cu ea feeling beat up whistling

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu? In niciun caz! Dar nu pot să mă pun in calea fericirii talebatting eyelashes
Prea multe nu poți face.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Aurică, tu esti calea fericirii mele sad
Numai t-e face k-a nu sti, eu m-am saturat de joacele astea.
Nu m-ai pot!
Skuze pentru skrisul naspa, mai m-i-a pus korektu niste linii.

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu mai face atâtea declarații, că văd ăștia mici blushing.
T3 $kuz.
P.s îți iei bătaie pentru apelativul ăla.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pai nu asa sa traduke Golden? blushing
Nu pria a-m facut scuala dar m-a duke minthea!

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

laughing observ!

| PersonajFictiv a răspuns:

Conteaza cu cine esti mai mult decat ziua pe care o sarbatoresti.

| drutzix a răspuns:

Nu le urasc, sunt indiferent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva e gelos.

| Yee a răspuns:

Yee!
Mie unul imi plac prajiturile de Craciun.