| Ryan777 a întrebat:

Salutare,mi-am spart sticla la telefon (Allview x 3 soul style)
Am dat mesaj unui gsm si am intrebat cat costa sa schimb sticla si am primit raspunsul sec *nu schimba nimeni doar sticla la acest Allview*
Intrebarea mea e asa de greu de schimbat?

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Am vrut sa revin să ți zic, mi-a spus unchiul meu, dar nu ți mai găseam întrebarea. Depinde de telefon. Poate fi și 150 lei -200 de lei cu tot cu mâna de lucru.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Buna. Se mai vede ecranul. Adică dacă te suna cineva de exemplu? Sau se vede negru, sau in dungi?!

| Ryan777 explică (pentru Elena9328):

Da merge totu bine, dar sticla poate fii schimbata doar cu displayu si costa 300-500 lei

| Elena9328 a răspuns (pentru Ryan777):

Am vrut sa revin să ți zic, mi-a spus unchiul meu, dar nu ți mai găseam întrebarea. Depinde de telefon. Poate fi și 150 lei -200 de lei cu tot cu mâna de lucru.