| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Salutare. Peste o săptămână este ziua mea de naștere. sad
Mi-aș fi strâns niște prieteni să mă distrez și eu, dar mi-aș petrece ziua-n liniște.
În fine. Voi cum vă petreceți zilele de naștere?

38 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu am fost genul de persoana cu petreceri de ziua mea de nastere. Cand eram mai mica imi veneau cateva prietene din cartier ori colege de scoala si faceam acasa, apoi cand am mai crescut ieseam la o cofetarie sau la pizza. Iar acum in familie, acasa, ne facem reciproc cadouri si atat.

| Sofer a răspuns:

In familie happy singuri care ma iubesc.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Sofer):

Și la mine e la fel happy

| SG1995 a răspuns:

N-am mai ținut-o de mult timp. Petrecerea ideală pentru mine ar fi eu cu vreo 2 tovarăși la un cui, muzică bună pe fundal și povești până dimineață.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu le petrec.

| Elena9328 a răspuns:

Multi inainte!

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Elena9328):

La mulți ani de pe acum! happy

| Elena9328 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Multumesc frumos

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Singura, întotdeauna ma deprima ziua mea de naștere, ma gândesc cum se distrează alții si tin petreceri. Eu poate ies la cofetarie cu vreo doua prietene pentru ziua mea cand au si ele timp, deci de obicei nu chiar de ziua mea.

| TheGentleman a răspuns:

Tot așa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

în liniste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea a fost acum 4 zile, am făcut curățenie, mâncare și baie apoi am mâncat chips uri și m-am uitat la un film.
Cam așa sunt zilele mele de naștere, nimic ieșit din comun.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

La mulți ani cu întârziere happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțam fain, las că intri aici și o petreci cu noi în liniște.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai 2 variante sa iti strangi prietenii si sa o faceti high sau sa iti petreci ziua in liniste. dar daca alegi sa o faceti high dupa cateva zile vei reveni la lucrurile de rutina si te vei gandi oare de ce nu mi se intampla in fiecare zi sa ma distrez ca de ziua mea
Oare cer prea mult si te vei gandi careva zile bune cat de frumos si ce fain te-ai distrat de ziua ta si vei cadea in depresie fiindca doar de ziua ta ai parte de socializare si distractie doar o data pe an ma simt si eu bine asa ca te vei aprofunda putin in depresie repet la varsta ta trebuia zi de zi sa fie o sarbatoare o zi fericita o zi inplinita sa ai sufletu impacat asa ca te sfatuiesc mai bine sa o faci in liniste acum asa vad eu lucrurile din perspectiva mea asa sunt eu poate tu nu esti asa si acea zi o vei aprecia si vei trece peste fiind neafectata de restul zilelor ce va urma.pe vremea mea la 13 ani cat ai tu zi de zi era o bucurie zi de zi era aproape o sarbatoare zi de zi era o zi fericita nici nu stiam ce e aia tristete sau depresie rareori aveam astfel de monente din pacate eu ratez prezentu si sunt mereu cu gandu la trecut si la ce viata frumoasa aveam. acum doar cateva zile din 365 sunt oleaca fericit
Eu m-am schimbat, lumea s-a schimbat neo luat tehnologia multora dintre noi mintile. toti / toate se cred mari vedete mari mafioti cand in colo nu stiu nici ecuatii de gradu intai halal societate.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Îi invidiez pe ăștea cu mulți prieteni. Eu n-am mulți. Mai comunic cu colegii mei de la grădiniță câte odată, cu care-s de aceeaș vârstă și cu colegii mei. În fiecare an i-am strâns, am dat muzica la maxim și am încercat să mă distrez, dar anul ăsta mă simt mai strange, nu știu de ce tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Vor veni si vremuri mai bune stai linistita ai tot timpul din lume sa iti faci prirteni.ce nu as da eu sa am varsta ta sad

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Și eu ce n-aș da să am vârsta ta sad
winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Hmm deci la etaju 3 stai, interesantlaughing ai o priveliste mai buna de acolo.ok ai putea totusi sa vorbesti cu parintii tai si sa mergeti la un cinema sa vizionati un film asta daca aveti cinema happy

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Nu stau la etaju 3, dar cred că sunt ca și babele alea enervante de peste 90 de ani sau cam pe acolo care în general stau la etaju' 3 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da tu nu esti enervanta inceteaza cu auto critica ca esti un om ok din toate punctele de vedere si babele sunt barfitoare apropo

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Yeah, și eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi le petrec

| gogu220 a răspuns:

Cu berbeci la proţap, purceluşi la jar, oaie la groapă, ţuică în buroi de dud, vin de buturugă, şi ciorbă de fasole în pâine.
Şi dacă vreau linişte nu dau drumu la muzică.

| Vikaa a răspuns:

Ziua mea e maine,ma duc la el acasa, ne uitam la un film, ne simtim bine, ascultam muzica si mancam; D, nimic special =3

| Vikaa a răspuns:

P.S. iti urez la multi multi ani de pe acum; 3

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Vikaa):

Și eu! La mulți ani! :* happy

| acerr a răspuns:

! aduna amicii, stati undeva la iarba verde, o data pe an e ziua ta!
ce naiba? radeti si vorbiti prostii, distrezate!
ai liniste si vei avea

| andiceasu95 a răspuns:

Peste 8 zile va fi ziua mea, deci o zi normala ca toate suflat in lumanari la multi ani, apoi toata lumea inapoi la somn

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru andiceasu95):

A mea peste 7
peste 8 e a unui coleg de al meu
coincidențe ciudate happy

| ArmyCaptain28 a răspuns:

De obicei cu un gratar in familie sau intre prieteni.

| Andrei0G a răspuns:

Te-ai decis? laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Andrei0G):

Din păcate, mă petrec vineri cu colegii mei

| Navagio a răspuns:

Nimic iesit din comun ies la o bere cu 2 3 prieteni... Acum depinde si de varsta pentru mine nu mai contează nu mai sunt entuziasmat cum era in copilărie.

| itsmebiancaa a răspuns:

Eu imi chem cativa prieteni si ne plimbam apoi ne oprim la o cofetarie sau undeva, iar restul zilei mi-o petrec cu familia, pana la urma e o zi speciala mai ales pentru ei! happy