| Roxin a întrebat:

Salutare!
Revin dupa ceva pauza.
Ce mai faceti? Cum va e ziua?

41 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Cine esti? Ai cont din 2012, ma mir ca nu te-am vazut niciodata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Same here.

| Roxin explică (pentru Speed99):

laughing) Da, mai mereu in umbra. Am fost activ ici-colea.
Numele e la vedere.

| Drimmero a răspuns:

Nu foarte buna, ma adaptez si eu ca nu am ce face/

| Roxin explică (pentru Drimmero):

Apai, nu toti facem asta?

| Drimmero a răspuns (pentru Roxin):

Ba da, tocmai ce am zis-o ca fara adaptare nu faci fata.

| oprescudorin11 a răspuns:

Ce naiba ai facut in aceasta 'pauza'?
Zilele sunt frumoase si diferite! Populatia e desteapta si cretina.Tu? La fel.
Nimic nou sub soare!
Crezi ca poate influenta cu ceva traictoria Pamantului sau a lunii, disparitia ta din spatiul public?
Un cretin mai putin!
Sau poate un destept mai putin!
Eu imbatranesc, cum e natural, ca si tine si restul p..limii!
Si ce daca?
Peste 10000de ani daca nu? peste o zi numai, nimeni nu va intreba de nimeni! Viata, in toate sensurile, alterneaza cu extictia, mi se pare FIRESC!
Dar profita de timp si de prieteni ca sa-ti faci existenta mizerabila frumoasa pentru tine macar!
Lasa analfabetiii si imbecilii ca 'ray rahatamberg!

| Roxin explică (pentru oprescudorin11):

Ce fumezi?

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Roxin):

E o metoda de a evalua un personaj(om-nu caine psisica, sarpe, alte le)
Fumez tigari, asa cum le-am cunoscut cand eram copil! Kent, Viceroy, Dunhill.Rothmans.Ce gasesc sa mai semene cu cele adevarate(in opinia mea!). In alta realitate, cand sunt in sevraj, fumez orice!
E un test si asta, sa afli ce fumeaza omu' apoi sa-i evaluez personalitatea.
Daca mi-ai oferit acest prilej, as mai completa ca cam toate mizeriile de pe piata sunt de la dubioase, la nefumabile! Satisfacut?
Nu am maruntis pentru o tigara de foi la 6000$, cubaneze, mereu!

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu fac mai nimic momentan.
Ziua? Din ce in ce mai buna. Am facut amigdalita si m-a mai intepat si o albina. Ce pot sa-mi doresc mai mult?

| Roxin explică (pentru justanotheruser99):

Auch! Sa te faci bine repede! Bad day, i know...

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Roxin):

Eh... Se mai intampla, dar mersi oricum.
https://www.youtube.com/watch?v=gH476CxJxfg

| Roxin explică (pentru justanotheruser99):

Fix la piesa asta ma gandeam cand am raspuns. :))
https://www.youtube.com/watch?v=szIDM99kRNM

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Roxin):

:)) Prea sugestiv era si titlul.
https://www.youtube.com/watch?v=8i8uLP71U8Q

| Roxin explică (pentru justanotheruser99):

De acord. laughing)) Bun Papa Roach!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Roxin):

Oooo, asculti? (sau e prima data?)
https://www.youtube.com/watch?v=2Jq4YzCA4iE

| Roxin explică (pentru justanotheruser99):

Am momente. Depinde de mood. Nu e neaparat genul meu, dar merge. Muzica buna ramane muzica buna. happy

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Roxin):

Stiu cum e.
De fapt, nu stiu laughing eu ascult rock tot timpul. (exceptand momentele cand ascult muzica clasica) Dar sunt de acord cu tine.

| Roxin explică (pentru justanotheruser99):

Atata timp cat suna bine si transmite ceva, urechile-mi sunt ciulite. big grin laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Roxin):

:)) credeam ca o sa pui Bach/
https://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE

| Roxin explică (pentru justanotheruser99):

Inca nu sunt pe draci. rolling on the floor)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Roxin):

Eh, citez "inca".

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Roxin):

:))
"Dimineata a fost cand m-am trezit eu."
https://www.youtube.com/watch?v=XSSZOo3L5Xc&list=RDXSSZOo3L5Xc#t=4

| Roxin explică (pentru justanotheruser99):

Adevarat. :))) Era soare rau.
https://www.youtube.com/watch?v=3tUh-x-fp8Q

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Roxin):

Https://www.youtube.com/watch?v=GCdwKhTtNNw
PS: funny schimbul asta de piese/

| PersonajFictiv a răspuns:

Salut Roxin, azi sunt rupt in doua de oboseala, iar cafeaua nu mai ma ajuta cica.Tu cum esti?
And welcome back, uite o melodie care cred ca o sa iti placa :

https://www.youtube.com/watch?v=_DjE4gbIVZk

O ascultam acum si am zis sa o las si pe aici.

| Roxin explică (pentru PersonajFictiv):

Da, multumesc. E o super piesa. Am ascultat-o recent. Chiar suna foarte bine.
Sunt viu, inca. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scutire? laughing Bine ai revenit.
Cam asa : https://us.123rf.com/......-graph.jpg dar nu ma plang.laughing

| Roxin explică (pentru anonim_4396):

Sunt inca viu. laughing) Macar bate.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxin):

#rezist?hee hee Ziua imi este in halul ala, eu fac doar bine - ce e drept doar mie laughing

| Roxin explică (pentru anonim_4396):

#rezist! Inca rezist! laughing Cunosc genul ala de zi. Dar hei, e chiar azi! laughing

| AlexuuM a răspuns:

Foarte bine.

| VictorCti1234 a răspuns:

Fac foarte bine! E o zi foarte frumoasa!