| YoSiAtat a întrebat:

Salutare tineri si adolescenti!
Am o idee geniala, vreau sa facem o revista pentru tineri si adolescenti si am nevoie de cat mai multe persoane, care sa scrie diverse articole, altele care sa stie sa foloseasca diverse programe (ex. GIMP sau Photoshop, si eu stiu), ma voi ocupa eu de crearea web site-ului ( cu ajutorul vostru daca va pricepeti, daca nu voi face eu) si de crearea revistei in format. pdf, apoi de posibilitatea rasfoirii revistei online ( nu va fi blog sau ceva de genu cum sunt la alte reviste).
E o idee originala si cu siguranta va fi primita de foarte multi tineri si adolescenti. Si inca un lucru, revista va fi dedicata atat fetelor cat si baietilor ( nu cum sunt altele numai pentru fete). Va cuprinde si diferite teste atat pentru fete cat si pentru baieti ( teste create de mine, voi, sau/si psihologul scolii mele). Este ceva pe scurt, daca isi da cineva interesul poate sa raspunda si mai vorbimwinking

2 răspunsuri:
| inessaxxx a răspuns:

Salut ideia ta pare foarte buna sunt de acord sa particip si eu pot ajuta la scrierea articolelor pe toate temele(sunt premianta la olimpiade scolare si raionale, am si citeva poezii publicate)astept sami scrii dac esti de acord))))

| YoSiAtat explică (pentru inessaxxx):

Sigur ca da! id-ul meu e: yokatalin95 poti da addwinking