| ValentinRaboj00 a întrebat:

Acum ceva timp eram pe wattpad si am citit ceva fac fic cu Codrin ( Codrin Bradea ) in care Dracu il rapea pe Codrin ( sau ceva de genul ) si voia sa-l violeze ( sau ceva de genul ) si ma rog, parca totul se intampla in visul uneia. Nu mai stiu sigur. Daca va dati voi seama despre ce vorbesc, va rog frumos link. Fan fic-ul ala e prea fain si vreau sa il recitesc

2 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

D-aia am eu fobie de Wattpad. Plin de fan fic-uri kinky, unele dintre ele chiar ma sperie.

| DeathOfDreams a răspuns:

Am comunicat problema și încă mai mi-o susțin: lucrările ar trebui verificate înainte de a confirma publicarea.
Wtf man