| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Salutare, TPU! Am o intrebare! Prima data cand faci scoala de soferi si termini orele de legislatie si intri la condus prin oras, e normal sa ai emotii? Si inca ceva, emotiile acestea pot disparea? La voi cum s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Asa e prima data emotii pana te obisnuiesti. Trebuie sa iti controlezi emotiile ca sa ai succes.

| Mad1 a răspuns:

Este normal sa ai emotii. Emotiile pot disparea in functie de tine, trebuie sa te concentrezi pe ce ai de facut si sa ai incredere in tine.Succes.