| KaTha010895 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare pentru utilizatorii de cartele Vodafone. Stiti ca la 60 de minute acumulate din alta retea primesti normal 1e bonus, la mine nu este asa, eu primesc 60 de minute in retea. Stiti cumva cum pot face ca sa primesc EURO in loc de minute? Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uite, Cătă, m-am interesat la firmă. În prezent, nu se mai oferă 1 euro, la 60 min primite din alte rețele, ci 60 min în rețea.
La întrebarea, dacă ar fi posibil ca o persoană să continue să primească un euro lunar, mi s-a comunicat că e posibil să primească, dacă nu și-a dezactivat acea opțiune care funcționa pe vremuri.
În prezent, noile opțiuni și extraopțiuni, nu mai implică așa ceva. A fost norocul lui...

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Așa se proceda prin 2009-2010, dar acum, bonusul de 1 euro a fost înlocuit cu cele 60 minute în rețea.

| KaTha010895 explică (pentru floresdemayo):

Nu este adevarat. Am un tovaras care el primeste euro in fiecare luna inloc de minute, cum poti explica asta?

| floresdemayo a răspuns (pentru KaTha010895):

Crede-mă, așa zisul tău tovarăș, te-a mințit, ori a vrut ca să îți facă în ciudă. Ori e un ignorant. Ți-o spun SIGUR, acea opțiune nu mai este de actualitate. Poți întreba pe cei de la sediul Vodafone (sună gratuit la *222), o să-ți confirme ceea ce te-am informat eu. Și eu sunt pe cartelă, la Vodafone, și știu ce vorbesc.

| KaTha010895 explică (pentru floresdemayo):

Am fost de fata atunci cand a primit 1e.

| KaTha010895 explică (pentru floresdemayo):

Am inteles. Multumesc ca m-ai lamurit. Ai funda de la mine!

| floresdemayo a răspuns (pentru KaTha010895):

Uite, Cătă, m-am interesat la firmă. În prezent, nu se mai oferă 1 euro, la 60 min primite din alte rețele, ci 60 min în rețea.
La întrebarea, dacă ar fi posibil ca o persoană să continue să primească un euro lunar, mi s-a comunicat că e posibil să primească, dacă nu și-a dezactivat acea opțiune care funcționa pe vremuri.
În prezent, noile opțiuni și extraopțiuni, nu mai implică așa ceva. A fost norocul lui...