| DEADON a întrebat:

Salutare, TPU!
As vrea sa va intreb daca-mi puteti spune o experienta proasta de-a voastra, de ex. o despartire, vreau sa aflu si alte povesti, deoarece recent trec prin asa ceva, ma gandesc doar la persoana respectiva, dar totodata ma simt pierdut si gol, parca-mi lipseste ceva din interior.
As vrea sa va ascult si sa-mi spuneti si cauza care a dus la despartire, in cazul meu a fost felul in care o tratam uneori si atentia superficiala pe care i-o acordam.
Va ascult!

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Salut, daca suferi acum probabil vei suferi si in viitor ( apropiat-lung ). Vrei sa stii cat o sa mai suferi? Te poate tine si ani de zile sau iti va trece imediat daca vei intalni si te vei "cupla" cu altcineva.