| TOMMYCASH a întrebat:

..

De ceva timp imi vad lucrurile mai neinteresante si aud doar liniste, foarte multa liniste...nu prea mai vorbesc cu prietenii cu care țineam legatura mai de mult...
Parintii sunt ocupati absolut mereu...si simt că nu mai fac fata singurătății, plus că am examenul de capacitate anul asta si tot am acea presimtire că atunci cand voi deveni adult, simt că asa va fi si atunci ca acum, adica singur.

Niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Fa o programare la un psiholog si du-te

| TOMMYCASH explică (pentru SilentRain):

Am facut stai calm...
Dar degeaba.

| SilentRain a răspuns (pentru TOMMYCASH):

Chiar ai facut sau o spui doar asa? Sunt calmă
Te-ai ganditi sa te apuci de un hobby? Ceva care sa iti faca plăcere cu adevărat

| TOMMYCASH explică (pentru SilentRain):

Am incercat să fiu bun la un joc... unde m-a dus mai rau, totusi doresc să mă duc la un liceu sportiv.