| DenimM a întrebat:

O prietena de a mea si-a facut o poza intr-un parc, iar in spatele ei pe o banca se afla o persoana imbracata toata in negru cu fata alba precum un craniu si plete albe cu coarne.
E ceva ciudat, si fata s-a speriat
Intrebarea este: exista vre un program de "clarificat" poze?
Du funda

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Poti schimba contrastul, luminozitatea, gama, culorile, dar nu poti face din rahat bici.

| LanoDeljek a răspuns:

Nu happy raspuns simplu si la obiect happy daca dai zoom o sa iti mareasca decat pixelii.dar mai clar nu ai cum sa vezi pentru ca nu poti creea noi pixeli din burta