| Ionutz a întrebat:

Salutare TPU stie careva un program cu care sa imi personalizez mouseul? sa nu mai apara un triunghi sa apara alt ceva? multumesc

3 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Http://software.informer.com/getfree-butterfly-glitter-mouse-cursor/

Eu cu programul asta mi-am instalat. Dupa ce ti-l instalezi trebuie sa intri pe internet explorer si sus la bara de instrumente o sa sa iti scrie cursor mania si iti alegi pe care-l vrei tu.
Sper sa-ti mearga.
Bafta!

| fiona26 a răspuns:

Gasesti pe net. Poti sa cauti pe google cum se cheama exact, stiu ca eu am avut candva instalat unul care arata cursorul un fluture roz. Daca gasesc denumirea programelului iti scriu.