| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Salutare,TPU! Sunt in clasa a 12-a și nu pot deloc sa învăț pentru materiile de bacalaureat.ce este de făcut? Sunt in situația de corigenta la toate materiile de bac, chiar nu știu ce mai este de făcut.

1 răspuns:
| xCeline a răspuns:

Care e motivul pentru care nu poti sa inveti? Nu vrei sau ai probleme de memorie, nu retii? Pentru ca daca acum esti in situatie de corigenta mai ai un semestru sa te indrepti si sa intri in bac. Dar daca nu ai chef de scoala nu prea e nimic de facut... gaseste-ti o motivatie...