| Catalyn94 a întrebat:

Vreau sa stiu daca este posibil sa pot da cupoanele mele de student altui student.

Eu sunt stundent la o facultate X si am un prieten la o facultate Y si vrem sa mergem acasa dar sa ne ajunga pe amandoi mai ieftin trenul. Mie mi-a dat cupoanele cfr dar prietenului meu nu i le-a dat. Si voiam sa ii dau eu un cupon de la mine si el sa imi dea un cupon de la el atunci cand le primeste inapoi. Este posibil acest lucru?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este posibil. Calci legea.