| VOLVO a întrebat:

Salutare tuturor. am o intrebare. Cine stie cum pot afla orasul dupa numarul de inmatriculare al masinii? E un oras din Danemarca. Nr de inmatriculare este: BW 90 403. Cine ma poate ajuta sa aflu orasul? vreau sa caut o persoana si nu am alte sanse sa o gasesc decat daca aflu orasul unde locuieste in Danemarca, dupa numarul masinii. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Cred ca nu poti afla orasul.

"-Belgia, Danemarca, Finlanda, Ungaria, Italia, Letonia, Olanda, Portugalia, Spania si Suedia utilizeaza placute de inmatriculare care nu indica localitatea sau regiunea."

http://automotovelos.blogspot.ro/......uropa.html

1 răspuns:
| VOLVO explică:

Multumesc. am sa incerc sa mai caut si eu. Dar totusi o regiune, ceva care de la acel nr de inmatriculare sa ma duca la locatia unde as avea nevoie? stiu ca e complicat...dar poate stie cineva.