| Roxin a întrebat:

Salutare tuturor!

Care a fost cel mai ciudat si nebunesc lucru pe care l-ati facut in ultima perioada?
Cel mai original si iesit din comun, primeste funda. big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut cont pe TPU.

27 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

M`am dus la psiholog. Daca asta nu`i nebunie curata, nu stiu ce ar fi.

| Roxin explică (pentru WaterDrop):

Faptul ca mergi la psiholog nu te face nebun/nebuna(ca nu stiu ce esti laughing )
Uneori e bine sa mergi la psiholog poate doar pentru simple conversatii. Depinde si de gravitatea situatiei, dar nu vad asta ca pe o nebunie.
Hai ca poti mai mult big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
As vrea sa denumesc in cuvinte, dar imi este imposibil.A fost o incercare de abandonarea a fiintei, de schingiuire, de tortura, urmata de momente de ratiune..Totul s.a petrecut la nivel mental, de asta nu pot descrie acel ciudat lucru.Voi reveni cu amanunte, imediat ce voi sti mai multe despre ce s.a petrecut cu mine.

| Roxin explică (pentru anonim_4396):

Nu am inteles nimic, deci voi merge mai departe.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Am vorbit cu o fata.

| Roxin explică (pentru SergiuBoss11):

Ei, asta mi-a placut! laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru Roxin):

O persoana nebuna percepe lucrurile normale ca fiind anormale si invers. Poate faptul ca intr-o seara, plimbandu`ma prin parc, am vazut 2 pusti pe o banca.M`am apropiat tiptil din spate, cu miscari usoare, am dat crengile tufisului din fata usor la o parte. Unul dintre ei bea dintr-o sticla cu apa linistit.Atunci am sarit din tufis si am facut "Bauuuuuuu!", facandu`l sa simta apa aia pana in nas, iar dupa 10 secunde doar sticla mai ramasese in locul lor.Dar sa stii ca asta imi pare ceva perfect normal laughing

| Roxin explică (pentru WaterDrop):

Ei, asa mai vii de acasa. laughing
Nu esti normal/a! big grin

| Kaℓi a răspuns:

Eu am vrut sa-mi cumpar drujba, nu stiu exact de ce sad
Am fost sfatuita sa incerc una inainte, asa ca am taiat cu drujba unui cunoscut un lemn, destul de gros, cred ca avea vreo 15 cm in diametru...
Inca mai am febra musculara sad

| Roxin explică (pentru Kaℓi):

Sigur nu ai jucat in Texas Chainsaw Massacre? laughing
Si ti-ai cumparat in final?

| Kaℓi a răspuns (pentru Roxin):

Pai, nu.
Deocamdata... big grin

| Roxin explică (pentru Kaℓi):

Sa fie de 1CP minim si lama mare big grin
Penetreaza mai bine prin lemn big grin

| Kaℓi a răspuns (pentru Roxin):

Sincer, am crezut ca e mai usor de folosit happy
Pare asa de simplu cand ii vezi pe altii!

| Roxin explică (pentru Kaℓi):

Aparentele...stii continuarea.

| Fatamuntilor a răspuns:

Am ingropat (cand eram copil), un pui de gaina.Cu popa, gropar, bocitoare si pomana de dupa.I-am facut,, mormantul '' cu floricele culese din parculetrolling on the floor

| Roxin explică (pentru Fatamuntilor):

Oh, parastas, nu gluma! laughing
Rudele s-au prezentat? Priveghi, ceva? laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Roxin):

Rudele puilui? Nu au aflat laughing

| Roxin explică (pentru Fatamuntilor):

Oh, crima de grad 3. Clar. laughing
Sa-ti pregatesti un avocat bun si un medic eventual. laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Roxin):

Se prescrie... au trecut peste 30 de ani de atunci...Mama puiului l-a calcat.Cred ca nu mai am nici penelelaughing

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
-Eram in clasa a 10 a si am chiulit 4 fete cucuiete...
Ne-am dus la o colega, am taiat o gaina, am facut friptura si am baut un paharel de visinata si o cana de must si dai panarama in liceu + bateam tot ce prindeam in fata noastrawinking
Ce a iesit numai eu stiu si scumpa noastra diriginta pe care am mintit-o zicandu-i ca am mancat ceva si era alterat de asta stam cu capu pe banca laughing
Dar, un coleg, de ciuda ca nu am vrut sa il luam cu noi, ne-a dat in primire si a strigat in clasa...tovarasa diriginta nu ascultati fetele, ele sunt matoale laughing Diriginta ne-a chemat si a hotarat...
Ce alegeti fetelor? nota scazuta la purtare? ori faceti munca patriotica in liceu 2 zile... obligat ca am ales varianta 2!
A fost ceva ce imi amintesc cu drag mereu si astazi rad copilasii mei de isprava mamei lor laughing
O frumoasa zi sa ai happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxin):

Ciudat,as fi jurat ca ai inteles.Dar na, greu la deal cu boii mici.

| Roxin explică (pentru anonim_4396):

De acord cu tine. Poate am inteles, dar nu vreau sa intru in detalii.
Multumesc!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am privit cum niste piniata au mancat un om happy

| alexandrualind a răspuns:

Am inceput sa ma bat la scoala.

| Blackrose4 a răspuns:

Am plecat de acasă la 1 dimineața când toți ceilalți din casă dormeau laughing, şi când m-am intors (pe la vreo 4 dimi) nu a observat nimeni că am dispărut happy

| Roxin explică (pentru Blackrose4):

Ale tineretii valuri...laughing) Bravo!
Asa imi place de voi! big grin

| Blackrose4 a răspuns (pentru Roxin):

"Ale tinereții valuri." adevărat laughing