| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, care sunteți fără prieteni din Sibiu ca și mine? Doresc să știu acest lucru, fiindcă m-am gândit să formăm un grup strâns și să ne petrecem timpul împreună când putem. Desigur să fim persoane înțelăgătoare, serioase, modeste, amuzante, în principiu, fără tupeu și alte prostii. Vă las adresa mea de FB (https://www.facebook.com/dorian.banica.1)

1 răspuns:
| Gândesclarece a răspuns:

Prietenii nu se găsesc pe rețelele de socializare.

| Thunder2395 a răspuns (pentru Gândesclarece):

Nu te înțeleg! Rețelele de socializare sunt pentru discuții și prietenii în sfera online și dacă se dorește și fizic să ne cunoaștem.