| gandurisiopinii a întrebat:

Salutare tuturor!

Ce părere aveți despre bloguri? Voi administrați sau citiți bloguri? Dacă da, îmi puteți lăsa link cu blogul pe care îl citiți sau îl administrați?

Iar dacă nu citiți niciun blog, îmi puteți lăsa un motiv pentru care nu o faceți?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am blog dar nu e blog personal, pur simplu aveam nevoie undeva sa postez ce am uplodat, intr-o vreme am si scris dar e pierdere de timp, fara promovare esti zero, acum la moda e sa postezi pe Youtube
http://documentare-online.blogspot.ro/