| Carmen a întrebat:

Salutare tuturor! in curand e ziua iubitului meu.ma gandeam la un cadou personalizat cu o poza cu noi doi (perna, desi i-am dat una in forma de inimioara de Craciun ori cana ori rama). alte idei nu mai am.voi ce parere aveti de cadouri personalizate? sunt cu el de aproape 1 an daca are importanta.va multumesc!

1 răspuns:
| blueSky_3324 a răspuns:

Daca i-ai dat deja una de sarbatori, cand aveati deja cateva luni, e prea mult, parerea mea. Lasa-l si pe el sa-ti faca cadouri. O poza cu voi2 este ok si suficient dupa 1 an de relatie. fundita?!