| liubuska a întrebat:

Salutare tuturor! poate cineva sa-mi recomande niste filme interesante, genul-comedie! mersi anticipat))

3 răspunsuri:
| ILikeToKnow a răspuns:

Dirty Deeds
Death like me
Rat race
American Pie (1-7) daca nu le-ai vazut deja
Snatch

| ramona_5587 a răspuns:

College

American Virgin

American pie -the book of love

Assassination of a high school

Bruno

40 years old Virgin

happy vizualizare placutabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescenti fara insotitor, White Chickens, O noapte la muzeu 2, Idila cu dadaca mea, tipi simpatici, madagascar, Nou venita in oras, razboiul mireselor, mean girls, rat race, american pie, down to you, not another teen movie, 10 things i hate about you, the girl next door, pantera roz 2, hoti de onoare, sunt foarte multe, eu sunt o amatoate de filme de comedie, si stiu multe filme, depinde ce varsta ai tu, unele sunt animati altele sunt comedi cu actori, sper sa razihappy. eu una. am facut-o.laughing