| Numacunosc a întrebat:

Salutare tuturor!
Va pun aceasta mica intrebarebig grineci eu vreau sa-mi schimb numele de facebook si nu mai pot scriu altul, deoarece numai imi dai cei de la facebook voie si decat din 3 nume pot alege unu, dar eu vreau sa adaug altul.
Daca stiti spuneti-mi si mie!
Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Eu l-am schimbat pana acum de 6 ori. Poate ca cele folosite de tine erau deja luate de alti utilizatori.

| xAndraa23 a răspuns:

Poi si eu am patit aceeasi chestie. Nu mai poti sa-l schimbi pentru ca ai folosit prea multe variante ( plus caractere ). Deci nu se mai poate, eu am incercat tot ce se putea incerca, si nu merge. Ca sa rezolvi problema trebuie sa-ti faci un alt cont, si acolo poti sa-ti pui numele dorit. Dar probabil ca ai aceeasi problema ca si mine, nu prea poti renunta la vechiul cont, pentru ca trebuie sa pui din nou toata fotografiile, sa acumulezi comentariile de alta data si asa mai departe. Mi-ar fi placut sa te pot ajuta insa nu ai ce sa faci, dupa parerea mea nu ai ce sa-i faci. Bafta, daca gasesti ceva! :*