| LayLow a întrebat:

Salutare. Un prt mi-a imprumutat un mp4 cu cablu de date. Dar am o problema cand vreau sa descarc ceva pe el. Conectez cablul la mp4 si pc si nu`mi apare nimic. Pe mp4 apare ca se incarca deoarece acel cablu este comun cu acumulatorul. Firma este Allfine daca va ajuta cu ceva. Multumesc.

1 răspuns:
| andreiont a răspuns:

Nu merge pentru ca nu ai driveul instalat cauta pe net driverul (ex:driver... mp4... dowload) il iei si il instalezi