| Dariuus2003 a întrebat:

Salutari TPU. M-am indragostit de stilul de dans al baiatului acesta https://youtu.be/VWPRNOziBaE. Imi puteti da niste sfaturi cum sa dansez asa? Adica ce parte a corpului si cum trebuie sa o misc (presupun ca e ceva din bazin. Mi se pare ca e ca si un fel de dans din buric) si cum sau ce muschii trebuie sa-i exersez ca sa dansez asa? Multumesc mult

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Linkul da eroare!

| Catrice a răspuns:

Clipul merge dacă ștergeți punctul de la final.
Acum asta nu e mare lucru oricine poate dansa asa. Asta e versiunea masculina manelizata a dansului din buric pe care îl fac puștoaicele îmbrăcate exotic.

Răspuns utilizator avertizat