| carmen_4289 a întrebat:

Salz de mult am avut un cont de 85 e 4Story m-am plictisit de el si am inceput metin2 si as vrea sa va propun ceva:
-D-au contul de lvl 85(vrajitor) 4story pe unu de metin2 nu conteaza ce regat dar macar sa fie pe lupus sau taurus(in special lupus)
pliz cineva mi-a spart contul si de o luna incerc sa imi recuperez contul macar daca aveti conturi care nu le mai folositi da-timi ca gasesc eu ca poate ma mai joc pe ele.

2 răspunsuri:
| LorDLeoN a răspuns:

Am cont lv 40 virgo vrei pe contul ala de pe 4story n-am mai jucat story o sa incerk ori cuw pe ro am lv 64laughing

| andreimihai_2244 a răspuns:

Salut!
Eu iti propun sa discutam pe mess.
As avea un schimb.
Te pot ajuta cu recuperarea contului si sa scapi de cine te sacaie.
Contacteazama la id andymihaivasile@yahoo.com