| lollopop a întrebat:

Sambata ma duc la o colega acasa si as vrea sa-mi dati niste idei de jocuri. Ce sa facem ca sa nu ne plictisim? Ce sa jucam?

3 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Mima e tare, dar trebuie sa fiti mai multi. Nu-i asa distractiv in 2. Sau Twister, daca aveti. Depinde de preferintele voastre. Noi jucam tari-orase (nu stiu cum se numeste, prin partile noastre asta era denumirea) sau monopoly. Sau puteti juca adevar sau provocare. Mai ales ca daca sunteti doar 2, n-o sa va fie atat de jena sa dezvaluiti unele chestii si ajungeti sa va cunoasteti mai bine. Puteti sa faceti quizz-uri silly din reviste sau sa inventati voi ceva. Aveti multe posibilitati...

| SweetPrinces a răspuns:

Worms e distractiv imi place f mult

| candy_2919 a răspuns:

Nu te supara frate
monopoly
carti
a mai fost un joc acum 4 saptamana in bravo girls
oarte frumos
cu adevar si provocare
imi place foarte mult...