| beyonce99 a întrebat:

Samsung Galaxy S WiFi 5.0 este tableta sau telefon? Si cat costa
?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Samsung Galaxy S WiFi 5.0 este un smartphone fara telefon exact ca un iPod. De fapt seamana cu iPod Touch. Galaxy Player sau Galaxy WiFi este numele de drept al acestui dispozitiv care are ca rol umplerea unui gol in segmentul dispozitivelor mobile folosite pentru a rula continut multimedia. Playerul este in esenta un smartphone de generatie mai veche, echivalent cu prima versiune de Galaxy S, insa fara functionalitatea GSM. In rest detine aceeasi conectivitate si performanta cu un ecran mai mare si cu un acumulator mai longeviv.

| beyonce99 explică (pentru neluL):

Deci este telefon.

| neluL a răspuns (pentru beyonce99):

Este un iPod nu are telefon! Este un player. Costa 850 - 900 Lei