| CeVorbestiMa a întrebat:

Samsung galaxy s5 isi merita banii? Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu am un Samsung Galaxy S3 şi sunt foarte mulţumită de el. Intenţionez să-mi achiziţionez un alt telefon în octombrie. Mă gândeam şi eu la un Samsung Galaxy S5. Cred că îşi merită banii. Eu oricum, aş vrea să aştept să se mai ieftinească fiindcă nu văd rostul în a da acum 700 euro pe el. Când am cumpărat S3-ul dădusem în jur de 600 euro la liber, iar acum, îl iei lejer cu 200-250.

Toate cele bune!

| CeVorbestiMa explică (pentru Hydrangeaceae):

Asteptam amandoi BLACK FRIDAY happy

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

Da, păi nu are rost să dăm acum un pumn de bani. Totuşi 700 de euro pentru un telefon e prea mult, având în vedere că dacă mai pui 300 de euro îţi poţi lua maşină : ))

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mai bun e S4 părerea mea...

| Robieski a răspuns:

Nu e bun de nimic. E mai bun S3... adica S5 are niste probleme la mesagerie si mai trebuie lucrat la el...

| Tabriz2003 a răspuns:

Da,am si eu…se misca ok, grafica e buna si noile aplicații actualizate