| Dl.Inginer a întrebat:

Saptamana viitoare voi veni in Romania pentru doua saptamani in concediu in Bucuresti. Ce ziceti va scot la un cico, coctail ceva, placerea e de partea mea, fac eu cinstewinking ( nu va ingramaditi pe rand)

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu vin cu mare placere.happyPoate vine si Joyhappy

43 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu vin cu mare placere.happyPoate vine si Joyhappy

| Barajag a răspuns:

Ok, sa mi spui ora si loculhappyabia astept

| lia a răspuns:

Ma bucur, consider ca este ocazia potrivita sa vedem daca avem pareri atat de diferite. Poate avem lucruri in comun, cu TOTII, sa clarificam situatia asta atat de penibila. Asta daca exista solutii de reconciliere, daca nu... poate am sansa sa merg la Cecilia sa o cunoschee hee

| elena a răspuns:

Foarte bine ca vii dar de unde? Vreau sa pregatesc tema de discutie... CICO era o bautura la sticla cu gatul lung galbena la culoare, dar atunci erau banii de lemn.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dar de ce Anna o fi spus ca ea vrea SUB lista?

Anna
| Anna a răspuns:

Ma treci si pe mine sub lista? Daca mai sunt locuri, vinlaughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Chiar crezi ca ne intereseaza ce faci? Nu ne pasa...De acord cu Criticul, Gabytzza si Emil.

| anonim a răspuns:

Nu venim, caci nu ne ridicam la nivelul tau.noi suntem oameni simpli, din popor.

| anonim a răspuns:

@dl.inginer-poate,insa pentru a raspunde la intrebare, avem dreptul sa o facem toti.ca nu vei primi raspunsurile scontate, este drept si asta, insa este consecinta ''comportamentului de turma'' pe care l-ai avut.imi pare rau sa-ti expun astea, tu poate ca in sinea ta esti baiat bun, insa nu stii sa te comporti intr-un colectiv.trebuie sa mai inveti, si numai dupa aceea sa ai pretentia ca ceilalti sa fie fair-play cu tine.calatorie placuta pe avion.

| anonim a răspuns:

Abia acum imi dau eu seama de ce exista aici aceasta ''gramada ordonata''. se strang in jurul bulzului de mamaliga. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@andreicatalin-era mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.aluzia era cu totul si cu totul alta. rolling on the floor rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@joy-wooow! scuze ca nu te-am observat mai inainte.am ras cu lacrimi cand ti-am citit comentariul.cred ca tu vroiai sa spui bomboana de pe coliva, nici decum cireasa de pe tort.si ce anume aveti voi atat de interesant incat sa isi doreasca cineva sa va cunoasca? apropo, ti-am spus ca tu esti destul de frumusica? insa numai daca nu vorbesti. laughing laughing

| anonim a răspuns:

@andreicatalin-mai reciteste o data, de doua ori, de cate ori vei dori tu pana cand vei intelege sensul a ceea ce ti-am scris eu mai sus. poti sa scoti din context propozitia''aluzia era cu totul si cu totul alta''. imi pare rau ca mi-am pierdut 5 minute din viata spunandu-ti intr-un fel ca ai creierul spalat de atata religie, insa sper sa merite efortul.

| Dl.Inginer explică:

Poate ca nu toata lumea este interesata ca vin eu in tara, intrebarea am adresat-o celor care poate doresc sa ne cunoastem personal

| Dl.Inginer explică:

Poate ca nu toata lumea este interesata ca vin eu in tara, intrebarea am adresat-o celor care poate doresc sa ne cunoastem personal

| Dl.Inginer explică:

Fac cinste cu inghetata, cu ce vreti, nu e problema!

| Dl.Inginer explică:

Din Londra.

| Dl.Inginer explică:

Nu iti face probleme de locuri Anna, tu esti invitata mea din oficiu. happy

| silvio a răspuns:

...ai pus-o, frate! Ti-ai ridicat lumea (de pe TPU) in cap happy
...eu vin, doar daca vii si tu dupa aia. Ca eu plec saptamana viitore (cu treaba, nu in concediu) in Bulgaria, si te invit acolo la o braga laughing
(in esenta cred ca e frumusica ideea ta de a se cunoaste lumea dupa atatea discutii pe aici. Dar "dupa", cred ca mai dispare din farmec...)

| tukhey23 a răspuns:

Eu vin, daca platesti. tu. E cald afara laughing

| DenissaDeea a răspuns:

Dl.Inginer,faceti cinste si cu o inghetata? sa stiu daca ma deplasez sau nu 500 km pana'n bucuresti.

| greg a răspuns:

Vin(nu bautura) laughing)

| greg a răspuns:

Asta v-a iesit voua in evidenta? Ca ne intalnim ca sa ne dea de baut si sa mancam? happy Ne intalnim ca sa ne cunoastem. N-o sa accepte nimeni sa-i plateasca Dl. Inginer pentru ca placerea e de partea fiecaruia.Doamne ajuta!

| greg a răspuns:

Bine ma acum lasa-ma! Ai zis ca venim la mamaliga, n-o mai intoarce ca la tine in clasa, ca sunt prea vechi ca sa mai tina dezinformarile astea.
Sper sa nu mi te mai adresezi sau sa-ti dai cu parerea despre mine expiratule happy Oricum e ultima oara cand te bag in seama, doar daca vad schimbari in comportamentul tau o sa vb cu tine sau despre ceva ce are legatura cu tine.

| alexam a răspuns:

Dl Inginer? Pai de unde sunteti? De unde aterizati ma rog? Ca adaca e asa, pentru un cico, dau si eu o fuga din centrul tarii la Bucuresti! laughing

| alexam a răspuns:

Coctail Molotov aveti? laughing

| borsec a răspuns:

Dl. Inginer vin si eu daca ma chemi...happy

| christian a răspuns:

Ma bag si eu daca se da de mancarelaughing

| guess_who a răspuns:

Stii vorba aia : Need me, call mehee hee
Auzi, da` eu nu vreau un simplu coctailstraight face
Vin doar daca dai baieram! Da ma? Vezi sa nu uiti de minewinking