| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mana, stimate doamne si domnisoare! Acum ca vine primavara sa speram ca timpul se va incalzi si mai renuntati si voi la cizme, ce pantofi noi vă achizitionati in sezonul primavara /vara 2016? O seara superbă va doresc, sarut mana!

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Cine a zis ca a renuntat la pantofii cu toc pana acum?
Am purtat botine cu toc toata iarna..si acum ca s-a mai incalzit am scos pantofiorii din cutii.astazi,de exemplu am purtat o pereche de stiletto rosii.
O primavara frumoasa

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Tinna666):

Wow, superb, si nu te dor picioarele de la stiletto? Ce vârsta ai Tinna?

| Tinna666 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ma dor picioarele pentru ca sunt obisnuita cu tocurile.mai am putin si fac 20 de ani love struck

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce noroc, inca 1 ora si intarziai cu urarea laughing

| Doub a răspuns:

O pereche superbă de tenişi

| Aberdeen a răspuns:

Niște pantofiori din piele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing

| dragodana a răspuns:

Salut! Am purtat cizme cu toc toata iarna.Am pantofi negriidar imi doresc niste stilleto cobalt. daca gasesc un model care sa-mi placa.

| FataȘarpe a răspuns:

Alte ghete si bocanci negrii de piele. Poate niste tenisi la 20 de lei. Nu cred ca intra la categoria pantofilor de dama.

| Drimmero a răspuns (pentru FataȘarpe):

E munca de echipa ceea ce rezolvati la renumitul tau caz, acela de a scapa de rozatoarele nasoase!