| BRG a întrebat:

Sărut mîinile stimate doamne /domnișoare, cît timp rezistați încălțate pe tocuri înalte? Mulțumesc mult Scuze pentru deranj.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Din cauza ca port o viata,rezist mult.
Ca sa fiu sincera nici macar nu imi trece prin minte ca trebuie sa "rezist", pana si papuceii de casa, tot cu tocuri ii am.
Cel mai greu pentru mine a fost pe vremea cand faceam scoala de soferi si eram nevoita sa port fara toc!

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu, n-am incercat niciodata sa merg pe tocuri.

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Pai eu iubesc tocurile love struck. Port platforme cand mai ies in oras si tocuri cui doar la ocazii.Nu prea rezist pe toc cui decat maxim 4 ore.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Non-stop big grin

| PetreConstanta a răspuns:

Draga Cristi ffffffff mult de multe ori ma mir si eu Umblu pe tocuri de mica

| Sophie90 a răspuns:

Eu nu mai mult de 4 ore...cred,dar depinde de diferite persoane...

| roxana94 a răspuns:

Port destul de des tocuri de aprox 1o-11 cm. Depinde de pantof cat de comod imi este, dar reyist 6-7 ore fara sa am probleme, dupa aia chiar daca ma dor picioarele nu ma apuc sa ma descalt pe strda.

| Cherry a răspuns:

Nu am nevoie, pentru ca sunt inalta am 1.75
\:d/

| magda_2805 a răspuns:

Cristy eu de obicei cand merg la ocazii mai speciale port tocuri...dar nu prea rezistsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Pai toate lucrurile sunt relative si variabilelaughing
Sa vedemthinking depinde de cat de mare este tocul in primul rand.
Eu una am rezistat pe tocuri de 11 cm 6 ore [ stat numai in picioare] asta insemnand in timpul unui spectacol pe care l-am prezentat si seara cat am stat jos am purtat aceeasi pereche de pantofi insa atunci cand stai jos nu prea conteaza pentru ca nu este foarte deranjant!
Depinde de organismul fiecareia si chiar de greutate.
[sper ca nu vrei sa te apuci sa umbli pe tocuri Cristilaughing]
O seara placuta in continuare!