| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mina! Purtati tocuri la serviciu? La birou, stati jos la serviciu sau in picioare? Multa sanatate.

Răspuns Câştigător
| MariaLarissa a răspuns:

Eu am 18 ani,impliniti,si merg la cursuri de desinger vestimentar,si port tocuri, dar nu tocuri foarte mari daca stiu ca stau in picioare, deoarece incep sa ma doara foarte tare, daca stiu ca lucrez jos pe un scaun imi iau niste pantofi cu toc putin mai intalt, care sa ma faca mai draguta.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iubesc pantofii cu tocuri cui, clasici si eleganti (dar nu-mi plac cei cu platforma deloc).
Port pantofi cu toc cui de cand ma stiu, ba alerg pe ei, chiare daca au peste 10 cm, categoric ii port cand merg la servici, chiar daca am o munca de birou care necesita atat statul la birou, cat si miscarea prin companie, cautand diverse acte, sau comunicand cu colegii.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu port tocuri ca nu fac bine la coloana in primul rand, si in al doilea rand dai impresia ca esti mai inalta decat in realitate sa zic asa. Stau jos, logic.

| GreenVoid a răspuns:

Nu port tocuri ca stau in picioare.Ar fii chinuitor tare :')

| monica7666 a răspuns (pentru GreenVoid):

Nu port tocuri si stau jos

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru GreenVoid):

Esti fata?

| Miihaa a răspuns:

Port uneori tocuri si stau la birou

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Uneori port si tocuri, jos nu in picioare..doar e birou.

| Happy33 a răspuns:

Nu, nu port... Iar la birou stau jos.

| Ami123 a răspuns:

Da eu port tocuri la servici dar nu tot timpul

| Madeline17 a răspuns:

Bună seara! Nu port tocuri la serviciu și stau jos.