| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna stimate doamne &domnișoare cîți cm au tocurile dumneavoastră, mii de multumiri.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Cati centimetri? La servici port de maxim 7cm, la plimbare de la 7 in sus, la piata pana in 5cm..in functie de imprejurari deci(nu poti cara ceva de la piata pe niste tocuri inalte, e incomod)
Sanatate iti doresc!

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristihappy
din motive de sanatate, am renuntat la tocuri in favoarea celor comozi, prefer tocurile doar la anumite ocazii.
O frumoasa zi sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Hm.Barbat.Interesat de marime.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru darrio2007):

De mărimea tocului.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Hi, Cristi
Pai tocurile mele au 6 cm happy si am 14 ani big grin

| DorothyAnn a răspuns:

8 cm, dar port multa incaltaminte fara toc.

| alejinxique a răspuns:

Cele mai mici tocuri sunt de 8 cm (cizme scurte). Am si de 10 cm. Cele mai inalte tocuri au sandalele (13cm). Mai inalte nu port, (desi am incercat sa vad daca am echilibru si se pare ca ma descurc excelent ) deoarece consider ca nu se cuvine. Si la volan port tocuri. Deci, nu ma joc laughing.

| CityOfSatan a răspuns:

Depinde,in general de la 8 10 cm in sus

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CityOfSatan):

Si rezista ti pe ele?

| CityOfSatan a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Evident! Sunt ok, era mai ciudat la inceput, dar cu timpul am devenit perfectioniste!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CityOfSatan):

Multă sănătate

| CityOfSatan a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Asemenea!

| Vans a răspuns:

Tenişii mei n-au tocuri.

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

5 cm

| danielutzica a răspuns:

Pana in 10 cm happy

| blondablonda22 a răspuns:

10 cm