| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mîna stimate doamne/domnișoare: Cum vă alegeti pantofii cu toc? Va cer scuze pentru greseli gramaticale. Seară bună.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In functie de culoare

10 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Daca te referi la inaltimea tocului, iti cumperi pe cat crezi ca poti sa mergi ca sa nu arati penibil, dar bineinteles conteaza si talpa, tocul, culoarea, tinuta blabla laughing

| R0R0 a răspuns:

In functie de sfaturile rudelor.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu port foarte rar pantofi cu toc doar la ocazii speciale, dar nu-mi place ca tocul sa fie mai mare de 10 cm, ma oboseste un toc mai mare, nici cind am fost tinara nu m-am dat in vint pentru pantofi cu tocuri ca sunt super incomode, dar la ocazii deosebite cum am mai scris, port de 10 cm si sa fie rosii si de lac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti barbat sau femeie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îi aleg eu, ei mă aleg pe mine, în special ăia de 15 cm care îmi fac cu tocul și strigă : hai, hai să îți rup picerele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să trăieşti, tinere.
Când am să-mi ţin echilibrul şi o să fiu sigură că n-am să rămân fără cap de la ele, fii sigur că am să-mi şi cumpăr.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu taci cand simti impulsul sa benganesti? De ce insisti sa ne dovedesti ca esti un decervelat? Te rog frumos nu mai posta intrebari din acestea aiurea si fara rost. O sa iti ramana tot colectivul TPU vesnic indatorat ca ne scutesti de notificarile la mesajele tale.

| horansgang a răspuns:

Cum imi pot opri notificarile de la tine? intruna imi arata ca ai pus tu intrebare noua, macar daca era interesanta

| CinevaNou a răspuns (pentru horansgang):

Il stergi de la prieteni... asta o sa fac si eu.