| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna stimate doamne si domnisoare, v au durut picioarele după party ul de aseară? Un masaj? Multa sanatate.

3 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

LA MULTI ANI, Cristi, multa sanatate si un an bun, cu multe realizari si ganduri bune.
Intrebarile, pe aceiasi tema, nu fac o impresie buna si cred ca, nici nu este nevoie sa punem intrabari daca, nu avem nimic nou de intrebat.
Noi stim deja ca, le doresti doar bine Doamnelor si Domisoarelor care se incalta cu pantofi cu tocuri, dar daca pui mereu acelesi intrebari, esti interpretat, nu tocmai bine, dupa cum se vede din primul raspuns postat la intrebarea ta.
Eu sunt aproape de la inceputul acestui site si am pus foarte putine intrebari, in schimb am dat multe raspunsuri la intrebarile altor useri TPU, poti face si tu acelasi lucru, asa cum ti-am mai sugerat si cu alte ocazii.
Sper ca de aceasta data, vei retine sfatul meu si vei renunta la intrebarile bine cunoscute si la care ti s-a si raspuns, anterior.
Iti doresc numai bine si mult noroc.

| BiuL a răspuns:

Tu ai un fetish ciudat! Mi se pare foarte deplasat sa te manifesti aici pe un site unde majoritatea utilizatorilor sunt minori!

| borntotwerk a răspuns:

Nu,sunt obisnuita