| ramon2473 a întrebat:

Schimbati categoria „sanatate" in „Leacuri babesti".
Nu de alta, dar acolo nu poti scrie ceva pentru ca, normal trebuie sa te duci la medic. Practic stii rapsunsul dinainte, nu mai are rost sa raspunzi.

-Ma doare gatul- mergi la medic, ezi ce scrie cu rosu.
-Mi-am sucit glezna- Mergi la medic
-Ma doare capul- mergi la medic, nu lua pastile dupa ureche.
Atunci ce rost mai are un raspuns dat, daca toti userii iti sar in cap ca, ho ba, trebuie sa se duca la medic, nu ce ai zis tu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesajul acela cu rosu e pus de cei de la TPU ca sa aiba acoperire in cazul in care cineva pateste ceva urmand sfaturile primite.
Poate ca multi raspund asa cum zici tu, dar sa spui ca toti fac asta e cam exagerat.

1 răspuns:
| sabin89 a răspuns:

Chiar asa, e ca si cum la Legislatie ti-ar spune toti: consulta un avocat! laughing