| Summer Memories a întrebat:

Scopul chiar scuza mijloacele?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Da, dar pana intr-un anumit punct.Si punctul acesta [limita] si-o stabileste fiecare.Doar nu o sa omori un om doar ca sa iti atingi scopulraised eyebrows.

5 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

De cele mai multe ori, da! Uite-te in jurul tau, peste tot. La mai marii si mai micii zilei. Sa nu-mi spui ca nu te uiti la jurnalele de stiri. Sunt suficiente cele interne.

| bunker a răspuns:

Ideea e ca fiecare are grija in primul rand de fundul lui si asa ar trebui sa faci si tu si oricine(nu cu toata lumea dar cu un 99% e bine)

| myha a răspuns:

Nu intotdeauna.

| TheForeignConstantin a răspuns:

Eu sper sa nu...
Exemplu: ai de-aface cu o armata de llame care vor sa vina sa te scuipe. Asa! Ce faci ca sa scapi de ele? Dai cu bomba atomica! PERFECT! ahahaahah si ai ras toate llamele dintr-o lovitura smug!
A meritat totusi? Nu... Bomba costa mult, iradiezi zona, dupa aia se supara celelalte tari pe tine, distrugi mai mult decat doar niste llame si tot asa happy.
Deeeeeci daca nu vrei sa ajungi la inchisoare, nu da cu bombe atomice pe llame! big grin
*hahaahahhaahahahhahahahaah *

NOTA: Raspunsul este facut stric ca sa fie amuzant si contine (dupa parerea mea) o explicatie valida la intrebare. Nu intentionez aluzii negative fata de nimic. Este doar o joaca big grin

Bafta in cautarea adevarului! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand scopul este unul demn si care merita dus pana la capat, sunt convinsa ca mijloacele nu vor sari departe de el.