| Elena1234456 a întrebat:

Scriu naspa? Ce parere aveti de articolul acesta? :( Nu prea am comentarii pe blog pentru ca sunt la inceput, dar sunt destui care ma critica si ma gandeam sa las balta totul :(.

http://suntfraiera.blogspot.com/2011/12/nu-sunt-perfecta .html

Răspuns Câştigător
| bunnylover537 a răspuns:

Nu scrii naspa deloc. Te-ai gandit ca poate criticile pleaca de la lipsa de optimism? 'sunt fraiera','nu sunt perfecta'. Incearca o alta abordare. Nu zic sa vezi totul in roz, dar macar in. Portocaliu? Si vezi atunci ce se intampla happy

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu,nu scrii rau; esti o fata sensibila, buna cunoscatoare a limbii si cu un vocabuar satisfacator.Dar prea abunda in negatii textul; incearca sa eviti repetitiile,sa folosesti sinonime,sa improspatezi comunicarea cu imagini inedite, si, bineinteles sa citesti mai mult.Cu putin efort, cred ca ti-ar iesi un articol agreabil.Succes!

| Elena1234456 explică:

Am 100 vizitatori pe zi, mai invata sa te uiti

| PornoxxlSelect a răspuns (pentru Elena1234456):

M-AU VIZITAT.

3, 757 Acestea sint afisari de pagina de la blogspot nu vizite mincinoaso.

| Elena1234456 explică (pentru PornoxxlSelect):

Draguta,exista mesajele straight face

| harciog a răspuns:

Domnisoara,imi pare mai mult o scrisoare scrisa in preajma primilor "fiori"decit un articol. Daca tu esti in fotografie poti sta linistita in ceea ce priveste perfectiunea. Ceea ce izvoraste din tine arata perfect a "iubire".