| CMaryan a întrebat:

Scuzati categoria!
As dori sa ado[t un catel rasa terra nova.Mi-as dori si eu extrem de mult un asemenea caine, din nefericire nu am banii necesari pentru a cumpara splendoarea asta de catel, daca cineva este disponibil si ar dori sa dea spre adoptie un terra nova as fi foarte bucuros si as accepta imediat!

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Din pacate asfel de catei sunt destul de scumpi, nu cred sa fie cineva dispus sa-ti cedeze animalutul.
http://olx.ro/animale-de-companie/animale-de-companie/caini/q-terra-nova/
Eu zic sa te indrepti catre un adapost de animale, daca iubesti cainii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

orice câine e frumos, nu e nevoie să fie de rasă. te atașezi de el cu timpul, nu pentru că are un anumit aspect. ia-ți un câine normal, dacă de ăla nu-ți permiți.