| alin1450 a întrebat:

Scuzati categoria, azi este 22 februarie 2014, unde e presupusa apocalipsa, oare vine? la mine e 3:05 dimineata, sunt in Italia, voi ce credeti

Răspuns Câştigător
| MissDevilish666 a răspuns:

Nu e nici o apocalipsă, nimeni nu știe când va veni, dacă va veni.

12 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

A fost de atatea ori apocalipsa asta.Cel mai mult mi-a placut aia la 11.11. 2011 ora 11 si 11 minute.Nu-ti fa griji nimeni nu stie cand va veni.

| DanielVălean a răspuns:

Este imposibil ca un om sa stie cand va veni apocalipsa. Nici macar Iisus nu stiu, doar Dumnezeu Tatal. Asa ca, nu-ti face probleme cei care zic ca vine gresesc 100%.

| DanielVălean a răspuns (pentru DanielVălean):

Stie* scuze de greseala

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da,diseara trebuie sa ma duc undeva, iar situatia imi cere sa fiu "eleganta".
Eu+rochie+pantofi=apocalipsa

| cateluuus a răspuns:

Lumea spune multe. Nu trebuie să crezi.

| anonima01 a răspuns:

Alta apocalipsa? In cele din urma cred ca va fi cate o apocalipsa pe zi. laughing
Acum la modul cel mai serios, tu ai pus intrebarea asta pe bune sau in gluma?
Pentru ca eu una nu cred ca vine nicio apocalipsa. A, ba da, va fi la mine in clasa daca nu ne apucam de invatat la chimie. laughing

| whatevernvm a răspuns:

Mai astepata, vine! Fii pe faza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuia sa fie in 2029? Asteroidul a ajuns mai devreme cumva?

| sublime89 a răspuns:

Din cate se vede, nici vikingii n-au avut dreptate.

| alin1450 explică (pentru anonima01):

Am pus-o la gluma sa vad ce zice lumealaughing)

| anonima01 a răspuns (pentru alin1450):

Eram sigura. laughing Insa la mine faza cu chimia e pe bune. rolling on the floor

| alin1450 explică:

Mamamama ce la raspunsurilaughing