| AndreiMarian12 a întrebat:

×scuzati categoria× Credeți că jucătorii profesioniști de poker care joacă la competiții globale pot trișa in meci? Adica sa mai faca cate o șmecherie?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trisorii dovediti sunt exclusi pe viata din orice competii oficiale. Existenta si aplicarea aceastei reguli stricte, ii face sa se gandeasca foarte serios chiar si la posibilitatea de a incerca sa triseze. big grin

| sofisis a răspuns:

Nu.

| Iote a răspuns:

Pot merge la cacealma. Altceva, nu. La acele competitii sunt pachete noi de carti si verificate.