| casher a întrebat:

Scuzati categoria, nu mai era categoria Jocuri PC/ Online WTF!?!?! Sall TPU... stiti cum fac rost de jocul:

Plants Vs Zombies 2

Pe Laptop, ca exista doar pe telefon dar am vazut si pe alti ca jucau pe laptop dupa youtube.

Deci am incercat sa-l installez, dar, (Injuratura) ca mi-a aparut nu stiu ce SURVEY. Mereu cand vreau sa installez Plants Vs Zombies 2 imi da mereu SURVEY, SURVEY, SURVEY!

Intrebarea este:
Cum pot face rost de Plants Vs Zombies 2
Intrebarea daca nu stiti la prima intrebare: siti vreun program care sa, distruga survey"?


Funda, va rog e foarte misto jocul si vreau sa-l joc pentru mine... ca eu nu am avut plants vs zombies 2 si l-am terminat pe plants vs zombies 1 de vreo 6 ori dar a TREIA INTREBARE:
Cum pot face rost in Plants Vs Zombies 1 de Yeti Zombie!? am auzit ca da 4 diamante care un diamant 1, 000 $ si 1, 000 $ se strang greu. Deci:
Prima intrebare) Cum fac rost de Plants Vs Zombies 2 PE LAPTOP?
A doua intrebare) Cum distrug SURVEY-urile?
A treia intrebare) Cum fac rost de Yeti Zombie in Plants Vs Zombies 1? De 6 ori, de atatea ori am termiant jocul PVZ 1 [Plants Vs Zombies 1] si am luat premiul SILVER, ca nu era Yeti Zombie la un nivel. Premiul GOLD la joc are si Yeti
A patra intrebare) PVZ 1 are Yeti Zombie doar daca il cumperi!?

Dau funda FOARTE MARE
va rog sa imi ziceti raspunsurile la toate intrebarile mele.
Raspunsurile care ma intereseaza si sunt importante sunt prima si a doua.
VA ROG!

1 răspuns:
| casher explică:

Nu este piraterie sau ilegal. poate e neinteligibil dar mai jucati si voi PVZ!