| Kdjsjsjxjxj a întrebat:

Pot să împrumut cărți acasă de la Biblioteca Națională din București?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Spune tu ca nu se posteaza si asa laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

Ohoooo, si le mai si considera "eronate" doar ca nu esti de acord cu ei laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai da, sunt tot felul de utilizatori murdari pe aici, dar daca ar fi sa se elimine conturile, raman domnii administratori fara material de prosti care genereaza monetizare laughing!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

E, nici chiar asa. Sunt si persoane minunate ^_^. Nu mai fii asa revoltat pe ei, uite, ia de aici o cafea in numele lor.

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Multumesc pentru cafeluta happy

| Celcestietot a răspuns:

Nicio problema, aici oricum adeseori se posteaza chiar de-a-n-puleà. Da, poti imprumuta carti acasa de la Biblioteca Nationala din Bucuresti.